O mnie

Nazywam się Tomasz Wojtkowiak. Jestem z zamiłowania i z zawodu stolarzem meblowym. Swoją pasją zajmuję się od ponad ćwierć wieku.

Wysoka jakość i estetyczność używanych materiałów

Gwarancja satysfakcji

Przystępne ceny

25 lat doświadczenia

Moja historia

Stolarzem zostałem w 1994 roku

Przez pierwsze 19 lat pracowałem i nabierałem doświadczenia w firmach zajmujących się wykończeniem wnętrz domów jednorodzinnych,  jak i też budynków użyteczności publicznej. Od 5 lat prowadzę własną działalność gospodarczą i od razu zyskałem rzesze zadowolonych klientów nie tylko w Polsce ale i w takich krajach jak Kanada czy Niemcy. Cechuje mnie dbałość wykonania i montażu wykonanych przez moją firmę takich mebli jak : meble kuchenne, meble do garderoby, meble łazienkowe, biurka, konsole do studia nagrań oraz stoliki do amatorskiego tworzenia własnej muzyki i wiele innych mebli.

Moja misja

W mojej pracy przede wszystkim liczy się dla mnie satysfakcja,  moja z wykonanej pracy ale przede wszystkim klienta z tego, że ma mebel, który mu się podoba i będzie mu służył przez wiele lat.

Moja wizja

Wszystkie meble tworzę z należytą starannością tak jakbym robił je dla siebie. Lubię nowoczesne wzornictwo i zawsze jestem otwarty na nowości.

lat doświadczenia

zrealizowanych samodzielnych projektów

wykończeń domów i mieszkań

mebli na wymiar

Co dokładnie robię?

Meble na wymiar

Odnowa starych mebli

Napisz do nas!

Zaprojektujemy dla Ciebie wymarzone meble. Poznaj naszą ofertę!

Zadzwoń Teraz!

604 451 426

Adres

Ul. Wygon 10A
61-313 Poznań

Telefon

Godziny Pracy

Pon – Pt: 8:00 – 16:00